Skullcandy Crusher 540 Wireless sluchátka uzavřená (Over Ear) šedá
Kód: C3735209
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 923,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Představujeme vám sluchátka Crusher 540 Active, která jsou nejnovější pro aktivní lidi, kteří vám pomohou soustředit se a vyvést to nejlepší z vašeho tréninku. Vypátrejte rytmus s nastavitelnými senzorickými basy Crusher a dodejte více plynu, když trénink bude brána vážně. Díky potu a vodoodpudivému nanopovlaku Crusher 540 active můžete být klidní i při intenzivních tréninkových jednotkách. Prodyšný materiál sluchátek zajišťuje, že i při vysokých teplotách zůstanete chladní a pohodlně. Oživte svůj trénink Crusher.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- OHROMUJÍCÍ BASY, V NICHŽ LZE HÝBAT
PŘIPRAVENO PRO SCHWEISS. DLOUHÁ ŽIVOTNOST
RUKOJEŤ, KTERÁ NEDOPUSTÍ RUCE
CRUSH IT - SVÝM ZPŮSOBEM
SKLOPNÝ NA PLOCHO, PŘIPRAVENÝ K JÍZDĚ
Vlastnosti
- Multisenzický Crusher® Bass pro zážitek zvuku, který zachytí celé tělo
40-hodinový akumulátor s funkcí rychlonabíjení: 10 minut = 4 hodin
Nanovrstva odpuzující vlhkost + prodyšné polstrování sluchátek
Aplikace App Skullcandy pro osobní zvuk a individuální konfiguraci tlačítek
Sound od Audio do® pro náhru ve stanicích
Síla sevření pro aktivní použití - žádné sklouznutí, pouze přilnavost
Plochý skládací design, který lze vzít kamkoliv s sebou
Automatické spojení, nehlučný design EAR
Integrovaná regulace hlasitosti, vystopování a hlasitosti
Bluetooth® 5.0 + integrovaná technologie vyhledávání Tile™
Rozsah dodávky
- Sluchátka Crusher® 540 Active
Nabíjecí kabel USB-C
Záložní AUX kabel
.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Barva | šedá |
| Impedance | 32 Ω |
| Způsob nošení (sluchátka) | přes uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 18 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz až 20 KHzová 60 Hz Hz |
| Hmotnost | 312 g |
| Kategorie produktu | sluchátka uzavřená (Over Ear) |






