Skullcandy Crusher Evo Wireless Over-Ear sluchátka uzavřená (Over Ear) černá
Kód: C3735211
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 793,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Připravte se na patentovanou, hmatatelnou Power modelu Crusher Bass - nyní také ve dvojitém balení s dokonalou úpravou zvuku „osobní zvuk“ od našich partnerů u společnosti Audido™. Díky tomu budete mít svou hudbu a filmy stále ještě pořád, protože něco takového ještě neexistovalo.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- CRUSHER® BASS: EXISTUJE POUZE JEDEN ORIGINÁL.
VÝDRŽ AKUMULÁTORU 40 HODIN.
INDIVIDUÁLNÍ PŘIZPŮSOBENÍ ZVUKU ZVUKU ZVUKU - SE PERSONÁLEM V APLIKACI APP SKULLCANDY.
NENÍ DŮVOD SE OBÁVAT, DU HAST TILE™.
Vlastnosti
- Regulovatelné, citelné basy se senzoryssy Bass
Osobní zvuk pomocí App SullCandy
Výdrž akumulátoru až 40 hodin
Funkce rychlého nabíjení Rapid Charge (10 minuty = 4 hodin)
Ovládání hovorů, hudby a hlasitosti
Aktivace hlasového asistenta
Integrovaná funkce trackingu Tile
Plochý skládací design
Kompatibilní s App Skullcandy
Ochranné cestovní pouzdro
Přídavný AUX kabel
Nabíjecí USB-C kabel
Rozsah dodávky
- Crusher® Evo Wireless Headphones
Nabíjecí USB-C kabel
Zálohovací AUX kabel
Ochranná cestovní taška
.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Doba nabíjení rychlé nabíjení | 10 min |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 77 mm |
| Vnější výška | 166 mm |
| Vnější šířka | 187 mm |
| Připojení headsetu | s USB |
| Způsob nošení (sluchátka) | přes uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Provedení | Sluchátka |
| Nabíjecí výkon (max) | 18 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Akustický tlak | 100 dB |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| doba hovoru (max.) | 40 h |
| Hmotnost | 308 g |
| Kategorie produktu | sluchátka uzavřená (Over Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Typ mikrofonu | Není k dispozici |
| Množství | 1 |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Množství na kartonové balení | 8 Stück(e) |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Typ sluchátek | K zavěšení na uši |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 1 % |
| Ovládání hlasitosti | Knoflík |
| USB konektor | USB typ C |
| Typ ovládání | Posuvník, tlačítka |
| Sklopný | Ano |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Připojení headsetu | Bluetooth |
| Typ balení | Karton s poutkem |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ konektoru | USB-C |
| Hmotnost včetně balení | 509 g |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |




