Skullcandy Crusher ANC 2 Over-Ear sluchátka uzavřená (Over Ear) šedá
Kód: C3735214
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 833,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Další generace našich legendárních sluchátek Crusher® je tady! Crusher ANC 2 nabízí vše, co je třeba, aby se dal přes Crusher ANC liebst, plus Skyl-iQ Smart Smart FeatureTechnology®, hlasové ovládání, spojení s více zařízeními a mnoho dalšího.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- SKULL-IQ® + OVLÁDÁNÍ HLASEM.
ELIMINACE HLUKU.
REGULOVATELNÝ SENZOROVÝ ZVUK CRUSHER BASS.
PERFEKTNÍ PRO KOORDINOVANOU HUDBU.
ZDOKONALENÝ MIKROFON.
SOUČASNÉ SPÁROVÁNÍ S VÍCE ZAŘÍZENÍMI.
Vlastnosti
- Celková výdrž akumulátoru až 50 hodin
Funkce rychlého nabíjení Rapid Charge (10 minuty = 4 hodin)
Ovládání hovorů, hudby a hlasitosti
Funkce kláves
Přizpůsobitelný režim Stay Aware
Přednastavené + uživatelem definované režimy EQ
Integrovaná funkce trackingu Tile™
Spotify Tap™
Funkce fotografování
Odolný kovový náhlavní pás
Komfort při nošení po celý den
Plochý skládací design
Cestovní pouzdro
Rozsah dodávky
- Sluchátka Crusher® ANC 2 bezdrátová
Nabíjecí kabel USB-C
Náhradní AUX kabel
Odolná cestovní taška
Příručky pro rychlé spuštění a uživatele
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 83 mm |
| Vnější výška | 188 mm |
| Vnější šířka | 166 mm |
| Způsob nošení (sluchátka) | přes uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Provedení | Sluchátka |
| Nabíjecí výkon (max) | 10 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 4 W |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| Hmotnost | 332 g |
| Kategorie produktu | sluchátka uzavřená (Over Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Životnost baterie | 60 h |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Typ sluchátek | K zavěšení na uši |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 3 % |
| Ovládání hlasitosti | Knoflík |
| USB konektor | USB typ C |
| Stručný návod | Ano |
| Cestovní obal | Ano |
| Připojení headsetu | Bluetooth |
| Potlačení šumu | Ano |
| Typ konektoru | USB-C |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Hmotnost včetně balení | 965 g |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |




