Yealink BH 76 Teams Black USB-A Headset otevřená (On Ear) Bluetooth® černá telefon
Kód: C3737860
Výrobce: Yealink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 367,- Kč s DPH
Popis
Patří k ní a jsou pochopeny. Technologie Yealink Acoustic Shield zajišťuje kvalitu zvuku při každodenním hovoru přes virtuální štítek, který je generován více mikrofony, abyste se ujistili, že jste slyšeni.
Pudtrovaný Hi-Fi audio kodek aptX poskytuje čistý a jemný zvuk s menším zkreslením, menšími základními šumy a jemnými detaily vysoce kvalitní hudby.
Když posloucháte, poslouchejte to nejlepším způsobem. Inteligentní dynamické ANC, včetně 4 režimů (úroveň ANC střední, úroveň ANC-Level vysoká, transparentní a plně transparentní), nabízí přizpůsobitelné potlačení šumu v různých prostředích pro přiměřený a pohodlný efekt aktivního potlačení šumu.
I při designu tohoto headsetu bylo vyvinuto velké úsilí, včetně jedinečného designu, klasických barev, vysoce kvalitního materiálu a moderní výroby. Headset je oceněno Red Dot a špičkovou cenou IF designu. Byla vyvinuta nejen pro neuvěřitelnou přitažlivost, ale také pro vaše odvážné zkušenosti a vlastní důvěru v miliony okamžiků.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Profesionální membrána Ole Wolff, která má skutečný hlas, vás přenese kamkoliv
Audio kodek aptx na Hi-Fi úroveň, zažijte a přehrávejte v těch nejbohatších detailech
Inteligentní dynamická podpora
Inovativní protihluková technologie
Mikrofony s potlačením šumu, vaše slova se nikdy neztratí nebo se neztratí
Snadné nabíjení a dlouhá práce, jednoduché zapnutí jednou týdně
Bezproblémové zkušenosti s UC, UC certifikováno, spokojené uživatele
Viditelná sběrnicová svítilna s mimořádně širokým úhlem, chrání vaši práci a zvyšuje vaši produktivitu
Působivý stylový design, vyhrajte svůj obchod a také eleganci
Výsuvné, skryté rameno mikrofonu, přepnutí z hrubé nedbalosti za 1 sekundu
Nekompromisní komfort - bere v úvahu vše, co je v jeho silách, aby se cítila jako nic
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Připojení headsetu | s USB |
| Způsob nošení (sluchátka) | na uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ sluchátek | Bluetooth® |
| Oblast použití (sluchátka) | telefon |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Max. dosah | 30 m |
| Akustický tlak | 117 dB |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| doba hovoru (max.) | 40 h |
| Doba hovoru | 35 h |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 213 g |
| Kategorie produktu | Headset otevřená (On Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Optimalizováno pro | Týmy členských států |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Typ mikrofonu | Boční |
| Počet uložených spárovaných zařízení | 8 |
| Ekvalizér | Ano |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Doba v pohotovostním režimu | 112 h |
| Ovladač jednotky | 3.5 cm |
| Certifikace | FCC, IC |
| Typ sluchátek | K zavěšení na uši |
| Ovládání hlasitosti | Knoflík |
| USB konektor | USB typ A. |
| Typ ovládání | Tlačítka |
| Nabíjecí podstavec | Ne |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Stručný návod | Ano |
| Profily Bluetooth | A2DP AVRCP HFP HSP PAP SPP |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Potlačení šumu | Ano |
| Certifikáty shody | Označení CE |
| Počet mikrofonů | 5 |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Ovládací klávesy | ANC control Ztlumení Reject call Hlasitost + Tloušťka listí - |
| Bateriový provoz | Ano |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Maximální vstupní výkon | 50 mW |





