Yealink BH 74 Teams Headset otevřená (On Ear) Bluetooth® černá telefon
Kód: C3737927
Výrobce: Yealink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 754,- Kč s DPH
Popis
Teamová sluchátka Yealink BH74 nabízejí všestrannost a kvalitu zvuku pro efektivní komunikaci a multimediální zážitky. Díky hybridní aktivní technologii potlačení šumu a Acoustic Shield Technology 3.0 nabízí headset čistý audio vstup a výstup, ať už při telefonování nebo poslechu hudby. Vytahovací třmenový mikrofon zajišťuje optimální hlasové nahrávání a současně eliminuje rušení, takže je vhodný pro telefonní konference a přenosná elektronická zařízení.
Tato sluchátka na EAR byla vyvinuta pro pohodlí i delší používání a disponují měkkými koženými ušními polštářky a akumulátorem, který podporuje pohotovostní dobu až 20 dní. Rychlé nabíjení, potřebujete pouze 90 minut, abyste byli plně nabiti, a krátké nabíjení 5 minut umožňuje další použití. Připojení přes Bluetooth 5.3 umožňuje současné připojení ke dvěma zařízením, zatímco kompatibilita s různými softwarovými platformami umožňuje flexibilní volbu pro každého uživatele.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Hybridní aktivní potlačení šumu pro čistý zvuk
Zatahovací mikrofon s Acoustic Shield Technology 3.0
Připojení přes Bluetooth 5.3 pro dvě současná připojení
Krátká doba nabíjení 90 minut s dlouhým pohotovostním režimem
Certifikováno pro Microsoft Microsoft týmy a UC-certifikace
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 203 mm |
| Vnější výška | 56 mm |
| Vnější šířka | 181 mm |
| Způsob nošení (sluchátka) | na uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ sluchátek | Bluetooth® |
| Oblast použití (sluchátka) | telefon |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Max. dosah | 50 m |
| Doba hovoru | 32 h |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 162 g |
| Kategorie produktu | Headset otevřená (On Ear) |
| LED indikátory | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 1.5 h |
| Typ mikrofonu | Boční |
| Doba v pohotovostním režimu | 480 h |
| Ovladač jednotky | 3 cm |
| Typ sluchátek | K zavěšení na uši |
| USB konektor | USB typ C / USB typ a |
| Typ ovládání | Tlačítka |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Nabíjecí podstavec | Ano |
| Barva základny | Černá |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Stručný návod | Ano |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC) | 65 h |
| Potlačení šumu | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 804 g |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Ovládací klávesy | ANC control Ztlumení Reject call Hlasitost + Tloušťka listí - |
| Bateriový provoz | Ano |



