Delock 65901 HDMI / VGA / USB-C® / jack adaptér [1x HDMI zástrčka - 1x D-SUB zásuvka 15pólová, USB-C® zásuvka, 3.5 mm zásuvka] černá 0 m
Kód: C3381251
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 268,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
S tímto adaptérem značky Delock lze připojit např. VGA monitor na volné HDMI rozhraní systému. Kromě toho je možné pomocí zdířky jack vysílat zvukový signál.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- HDMI typ a
VGA & 3.5 mm audio bílý
1920 x 1200 pixelů
Materiál krytu: plast
Černá
1 ks(y)
| Technické parametry | |
| Provedení kabelu | adaptér |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | HDMI zástrčka |
| Typ konektoru B (výstup) | D-SUB zásuvka 15pólová · USB-C® zásuvka · 3.5 mm zásuvka |
| Rozměr, hloubka | 47 mm |
| Vnější výška | 14 mm |
| Vnější šířka | 23 mm |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 Pixel |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | TV, monitor |
| Rozlišení (max.): 1920 x 1080 pixel | Full HD 1080p @ 120 Hz |
| Tok signálu (konektor A na B) | jednosměrný (uni) |
| Typ připojení (monitor) | HDMI · VGA · USB-C® · jack |
| Optické rozlišení videa | 1920 x 1200 Pixel |
| Oblasti použití | monitor/TV adaptér |
| Kategorie produktu | TV, monitor adaptér |
![Delock 65901 HDMI / VGA / USB-C® / jack adaptér [1x HDMI zástrčka - 1x D-SUB zásuvka 15pólová, USB-C® zásuvka, 3.5 mm zásuvka] černá 0 m](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19516474-delock-65901-hdmi-vga-usb-c-r-jack-adapter-1x-hdmi-zastrcka-1x-d-sub-zasuvka-15polova-usb-c-r-zasuvka-3-5-mm-zasuvka-cerna-0-m.jpg?n=delock-65901-hdmi-vga-usb-c-r-jack-adapter-1x-hdmi-zastrcka-1x-d-sub-zasuvka-15polova-usb-c-r-zasuvka-3-5-mm-zasuvka-cerna-0-m&v=)
![Delock 65901 HDMI / VGA / USB-C® / jack adaptér [1x HDMI zástrčka - 1x D-SUB zásuvka 15pólová, USB-C® zásuvka, 3.5 mm zásuvka] černá 0 m](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19516475-delock-65901-hdmi-vga-usb-c-r-jack-adapter-1x-hdmi-zastrcka-1x-d-sub-zasuvka-15polova-usb-c-r-zasuvka-3-5-mm-zasuvka-cerna-0-m.jpg)