LINDY 32122 DVI EDID emulátor [1x DVI zásuvka 24+1pólová - 1x DVI zástrčka 24+1pólová] černá
Kód: C2534631
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 740,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
| Technické parametry | |
| Provedení kabelu | EDID emulátor |
| Rozměry | (d x š x v) 54 x 39 x 14 mm |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | DVI zásuvka 24+1pólová |
| Typ konektoru B (výstup) | DVI zástrčka 24+1pólová |
| Vnější výška | 14 mm |
| Vnější délka | 54 mm |
| Vnější šířka | 39 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | AV |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | DVI |
| Optické rozlišení videa | 2560 x 1600 Pixel |
| Hmotnost | 35 g |
| Kategorie produktu | AV EDID emulátor |
![LINDY 32122 DVI EDID emulátor [1x DVI zásuvka 24+1pólová - 1x DVI zástrčka 24+1pólová] černá](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19312267-lindy-32122-dvi-edid-emulator-1x-dvi-zasuvka-24-1polova-1x-dvi-zastrcka-24-1polova-cerna.jpg?n=lindy-32122-dvi-edid-emulator-1x-dvi-zasuvka-24-1polova-1x-dvi-zastrcka-24-1polova-cerna&v=)