LINDY 32104 HDMI EDID emulátor [1x HDMI zástrčka - 1x HDMI zásuvka] černá 4K UHD
Kód: C2534637
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 761,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
| Technické parametry | |
| Provedení kabelu | EDID emulátor |
| Rozměry | (d x š x v) 43 x 24 x 12.3 mm |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | HDMI zástrčka |
| Typ konektoru B (výstup) | HDMI zásuvka |
| Vnější výška | 12.3 mm |
| Vnější délka | 43 mm |
| Vnější šířka | 24 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | AV |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | HDMI |
| Optické rozlišení videa | 3840 x 2160 Pixel |
| Hmotnost | 8 g |
| Kategorie produktu | AV EDID emulátor |
![LINDY 32104 HDMI EDID emulátor [1x HDMI zástrčka - 1x HDMI zásuvka] černá 4K UHD](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18707303-lindy-32104-hdmi-edid-emulator-1x-hdmi-zastrcka-1x-hdmi-zasuvka-cerna-4k-uhd.jpg?n=lindy-32104-hdmi-edid-emulator-1x-hdmi-zastrcka-1x-hdmi-zasuvka-cerna-4k-uhd&v=)