Bedea 10690911 diodový kabel 2 x 0.14 mm² černá metrové zboží
Kód: C1179825
Výrobce: Bedea
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 82,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Poloměr ohybu (vnější průměr pro pevnou instalaci) | 5 |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 2 x 0.14 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.14 mm² |
| Vnější výška | 2.65 mm |
| Vnější šířka | 6 mm |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný · jednoduché stínění |
| Číslo výrobce | 10690911 |
| Typ (výrobce) | NFP1402CA |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Zabaleno | Ne |
| Stavba vodiče | Měď, neizolovaný |
| Provedení licny | 18 x 0.10 mm |
| Stíněný | Ano |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | diodový kabel |
