Kabeltronik 55H140000-1 reproduktorový kabel 2 x 4 mm² černá metrové zboží
Kód: C486076
Výrobce: Kabeltronik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 178,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
1. conductor: finest, bare stranded copper wire · Structure of conductor: 512x0,10mm · Core insulation: PVC · 2. conductor: bare stranded copper wire 2 x spiral wound opposite directions · Jacket: FRNC (LSZH), black, matt
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 2 x 4 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 4 mm² |
| Bezhalogenový | Ano |
| Izolační materiál | FRNC |
| Vlastnosti kabelu | bez halogenů · stíněný · samozhášecí |
| Číslo výrobce | 55H140000 |
| Typ (výrobce) | 55H140000 |
| vnější Ø | 8 mm |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -20 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -5 °C |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Zabaleno | Ne |
| Stavba vodiče | Neizolovaná měděná vlákna |
| Provedení licny | 512 x 0.10 mm |
| Stíněný | Ano |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | reproduktorový kabel |
