Renkforce iPhone 16 Plus GLAS DISPLAYSCHUTZGL ochranné sklo na displej smartphonu Apple iPhone 16 Plus 1 ks Chránící proti otiskům prstů RF-6615894
Kód: C3307947
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 61,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Aluminosilikátová ochrana obrazovky Renkforce s vysokou citlivost na dotek a pohodlným hmatovým ovládáním.
Vybavení
- Ochrana displeje pro iPhone 16 Plus s nerozbitným sklem
Vlastnosti
- Aluminosilikátové sklo zajišťující vysokou citlivost na dotek a pohodlné hmatové ovládání
Olejový potah odolný vůči otiskům prstů
Tvrdost povrchu: 9H
Tloušťka: 0,73 mm (s potahem a lepicí vrstvou)
Rozsah dodávky
- 2 nálepky
- Hadřík
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 156 x 73 x 156 mm |
| Barva | transparentní |
| Vnější výška | 156 mm |
| Vnější délka | 156 mm |
| Vnější šířka | 73 mm |
| Vhodný pro velikosti displejů | 17 cm (6,7") |
| Vlastnosti chrániče obrazovky | Chránící proti otiskům prstů |
| Vhodné pro produkt | iPhone; |
| Materiál | Aluminosilikátové sklo |
| Vhodné pro mobil | Apple |
| Vhodné pro mobil | iPhone 16 Plus |
| Kategorie produktu | ochranné sklo na displej smartphonu |





