Samsung Samsung Rugged Cover fr Galaxy S25 FE, Case Samsung Galaxy S25 FE černá EF-RS731CBEGWW
Kód: C3531154
Výrobce: Samsung
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 824,- Kč s DPH
Popis
Dostatečně odolná na cesty
Design a vzor pouzdra v pouzdře Rugged Case nabízí ochranu a držení vašeho smartphonu. Pouzdro vydrží pět kol pádových testů během přepravy a splňuje vojenskou normu MIL-STD-810H. Zvýšené okraje kamery poskytují dodatečnou ochranu a zvednutá hrana brání tomu, aby se displej dotkl povrchů. Kufr Rugggged je připraven zachycovat nárazu, aby byl váš smartphone chráněn.
Správně vybaven
Odolné, tenké a vejde se do každé kapsy: Kufr Ruggged je vždy hebký a má měkký silikonový povrch, který se příjemně cítí. Průhledné strany informují o originálním designu smartphonu, zatímco jeho ochranný rámeček a protiskluzový design zajišťují, že smartphone bude bezpečně držet v ruce.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Obal Samsung 17 cm (6.7"
Mikrovlákno, plast, silikon
Černá
Odolné proti kapající kapice, proti nárazu, odolné proti poškrábání
Vlastnosti
- Chrání rámu a zadní stranu před poškrábáním a nárazy
Robustní a odolná
Bezpečné držení díky zdrsněnému krytu
Moderní a elegantní design pro každodenní život
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 12.1 mm |
| Vnější výška | 168.4 mm |
| Vnější šířka | 83.7 mm |
| Vhodný pro velikosti displejů | 17 cm (6,7") |
| Vhodné pro displeje | 17 cm (6,7") |
| Vhodné pro značku telefonu | Samsung |
| Vhodné pro mobil | Galaxy S25 FE |
| Vhodné pro model notebooku | Samsung |
| Hmotnost | 47 g |
| Kategorie produktu | Case |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Zabudovaná baterie | Ne |
| Ochranné funkce | Odolné proti kapající kapice, proti nárazu, odolné proti poškrábání |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |





