JBL Xtreme 3 Bluetooth® reproduktor vodotěsný, prachotěsný, USB černá
Kód: C2315296
Výrobce: JBL
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 387,- Kč s DPH
Popis
Přenosný vodotěsný reproduktor
Silný zvuk, vždy a všude.
Poolparty. Trsátka. Jednoduše relaxujte. Hudba udělá Party. Přenosný Bluetooth reproduktor JBL Xtreme 3 poskytuje snadno výkonný JBL originální pro zvuk. Se 4 ovladači a 2 čerpadly basových radioátorů JBL přitahuje silný zvuk do svých bann a s Party Boost lze připojit více reproduktorů JBL Party Boost a to všechno nasadit. Trochu déšť by vám mohla zábavy zkazit, ale vodotěsnost a odolnost proti prachu Xtreme 3 to neděje a s praktickým otvírákem na láhve je snadné položit párty Party do domu. Der
JBL Xtreme 3 nabízí velké sledování kdekoli.
Výkonný originální JBL pro
Čtyři budiče a dva basové radiátory JBL poskytují snadno dynamický, působivý zvuk s hlubokými basy a velkými detaily. Svou hudbu si potreš a budete nadšeni, ať jste kdekoli.
Doba reprodukce 15 hodin
Zábava nemá žádné meze. JBL Xtreme 3 nabízí neuvěřitelnou výdrž baterie 15 hodin a v noci vám zbabělí celý den.
IP67 vodotěsný a odolný proti prachu
Do bazénu. Pro park. JBL Xtreme 3 je vodotěsný a prachotěsný podle IP67, takže jej můžete nosit všude s sebou.
Bezdrátové streamování přes Bluetooth
Díky kabelu lze připojit až 2 smartphony nebo tablety. Reproduktor se střídavě obejde se zvukem JBL pro.
Plyn s funkcí Party Boost
Díky funkci Party Boost můžete propojit dva reproduktory kompatibilní s JBL pro stereofonní zvuk nebo propojit více reproduktorů kompatibilní s JBL Party Boost za jízdy.
Vezmu jej všude s sebou
Díky dodanému popruhu s integrovaným otvírákem lahví může reproduktor používat kamkoli.
Startování pomocí integrované powerbanky
Pro nepřestávky na párty. Pomocí integrované powerbanky můžete nabíjet svá zařízení bez přerušení skladby.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkonný originální JBL pro
Doba reprodukce 15 hodin
IP67 vodotěsný a odolný proti prachu
Bezdrátové streamování přes Bluetooth
Vlastnosti
- Správně vyrazíte plyn s
novým reproduktorem Party Boost Nmilim s průběhem s integrovanou powerbankou
:
2x basový reproduktor 70 mm, 2x 20 mm výškový reproduktor: 2x 25 W RMS basový reproduktor + 2x 25 W RMS výškový reproduktor (AC výkonový režim): Síťový zdroj: 5 v/9 v/12 v/15 v/20 v,
frekvenční rozsah 3 a: 20 Hz - 53,5 kHz
odstup šumu:80 dB
typ akumulátoru: Li-Ion 36,3 Wh
doba nabíjení akumulátoru: 2,5 hodin (3 v/20 a vstup)
doba přehrávání: Až 15 hodin
(v závislosti na hlasitosti a audio údajích)
USB specifikace
USB a výstup: 5 v/2,0 a (max.)
USB-C výstup: 5 v/1,5 a (max.)
do 2,5 a pro USB-a
a USB-C specifikace bezdrátové spojení
Bluetooth® verze:
1.3 Bluetooth® profil: A2DP 1.6, AVRCP 5.1
Bluetooth® přenosová modulace:
GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Bluetooth® vysílací kmitočtový rozsah:
2.400
12–2.483,5 MHz Bluetooth® vysílací výkon: ≤
2,4 dBm (EIRP)
2.407 GHz SRD 2.475
10
298,5 136 134
1,968 4,339
Rozsah dodávky
- JBL adaptér s napájecím kabelem + regionální zástrčkou
- Popruh JBL Xtreme 3
- Bezpečnostní list
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.1 |
| Rozměry | (š x v x h) 298.5 x 136 x 134 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 134 mm |
| Vnější výška | 136 mm |
| Vnější šířka | 298.5 mm |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Vlastnosti mobilního reproduktoru | vodotěsný · prachotěsný · USB |
| Typ napájecího zdroje | síťový zdroj (součástí balení) · vestavěný Li-Ion akumulátor |
| Napájení | napájeno akumulátorem · 230 V |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Nabíjecí výkon (max) | 60 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 15 W |
| Výstupní výkon | 50 W |
| Doba výdrže baterie (max.) | 15 |
| Druh přenosu | Bluetooth® |
| Hmotnost | 1968 g |
| Kategorie produktu | Bluetooth® reproduktor |




