Omnitronic CSH-8 2cestný koaxiální vestavný reproduktor 8 Ω bílá 1 ks
Kód: C3729781
Výrobce: Omnitronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 959,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vestavný 2pásmový koaxiální reproduktor, LF: 8" HF: 1", ELA technika 100V, 80 W RMS, Ø 29,2 cm. 2pásmový systém s koaxiální reproduktorem a frekvenční výhybkou. Stabilní plastové pouzdro s kovovou mřížkou. Jednoduchá montáž. Kovová mřížka v bílé barvě. Pro oblasti použití, jako je: Instalace, restaurace, bary a hotely; sportovní centra / fitness centra.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1x zařízení
- .
- 1x šroubová svorka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø) 320 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 320 mm |
| Impedance | 8 Ω |
| Výkon RMS | 60 W |
| Provedení (reproduktor) | kulatý |
| Frekvenční rozsah | 55 - 20000 Hz |
| Hmotnost | 5.20 kg |
| Kategorie produktu | 2cestný koaxiální vestavný reproduktor |



