Asus VG27VQM1B-J herní monitor 68.6 cm (27 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 1 ms, Rapid VA
Kód: C3443823
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 404,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Herní ASUS TUF Gaming VG27VQM1B-J 27" herní monitor (Full HD, Curved, 280 Hz, ELMB, doba odezvy 1 ms, FreeSync Premium, 90% DCI-P3, Widget Center)
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 27" Full HD 1500R zakřivený herní monitor s mimořádně rychlou obnovovací frekvencí obrazu 280 Hz pro profesionální hráče a pohlcující hry
Reakční doba 1 ms (GTG) pro tekutý herní konzole a ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) pro další snížení rizika Ghostingu a neostrosti pohybu
FreeSync Premium zajišťuje bezproblémový herní zážitek díky standardně aktivované funkci VRR (variabilní opakování obrazu).
Technologie Shadow Boost zlepšuje detaily obrazu ve tmavých oblastech a bez přeexponování světlých oblastí
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 610 x 456 x 193 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 4000 : 1 |
| Rozměr, hloubka | 193 mm |
| Vnější výška | 456 mm |
| Vnější šířka | 610 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.6 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Typ displeje | Technologie potlačení modrého světla |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 280 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Roční spotřeba energie (TV) | 21 kWh/year |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivení obrazovky | 1500R |
| Zakřivená obrazovka | Ano |
| Nastavení pozice displeje | Náklon |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Úhel naklonění | -5/+23 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort · na sluchátka (jack 3,5 mm) |
| Vlastnosti monitorů | Zámek Kensington · Freesync |
| Technologie panelu | Rapid VA |
| Povrchová úprava obrazovky | Matná |
| Rozteč pixelů | 0.311 mm |
| Hudební výkon (max.) | 2.4 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Doba reakce | 1 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 4.9 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |