MSI MAG 274QPFDE X30MV herní monitor 68.6 cm (27 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 0.5 ms, Rapid VA
Kód: C3451279
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 15 371,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
MSI MAG 274QPF X30MV herní monitor má mini LED techniku, rozlišení 2560 × 1440 (WQHD), obnovovací frekvenci 300 Hz a AI Navigator pro ještě lepší herní zážitek. Její impozantní 27" displej Rapid VA s technologií Quantum Dot nabízí reakční čas 0,5 ms (GtG, min.) A VESA displej HDR 1000 je certifikován pro výjimečnou kvalitu obrazu. Naplňte svůj potenciál.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 68.6 cm(27 palec)QHD, 2560 x 1440 Pixel, Doba reakce: 0.5 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): F (A - G)
Rozhraní: DisplayPort, HDMI™, výškově nastavitelný, naklápěcí
Vlastnosti
- Wide Quad HD 2560 x 1440 Rapid VA, 68,6 cm (27")
0,5 ms, 16:9, 400cd /m², 4500:1
HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 613.1 x 423.5 x 227.9 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 100000000 : 1 |
| Kontrastní poměr | 4500 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 68.8 mm |
| Rozměr, hloubka | 227.9 mm |
| Vnější výška | 423.5 mm |
| Vnější šířka | 613.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.6 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 300 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | QHD |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+20 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ |
| Vlastnosti monitorů | výškově nastavitelný · naklápěcí |
| Technologie panelu | Rapid VA |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 375.3 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Rozteč pixelů | 0.233 mm |
| Úhel otočení | 15 ° |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Hodnota jasu | 400 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Externí |
| Doba reakce | 0.5 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Šířka (bez stojánku) | 613.1 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barevný gamut | 97 % |
| Hloubka barev | 8 Bit |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Audio vstup | Ne |
| Dodávané kabely | DisplayPort Výkon |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| DVI port | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Středový čep | Ano |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 152 % |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 99 % |
| AMD FreeSync | Ne |
| Vstupní proud | 5.79 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 88,56 - 432,14 kHz |
| Bezrámový design | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Barevná škála DCI-P3 | 97 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 1000 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 56 kWh |
| Typ balení | Box |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| HDMI | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ne |
| Hmotnost včetně balení | 11 kg |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 300 Hz |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59.7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.6 cm |