Alienware AW2725Q herní monitor 67.8 cm (26.7 palec)3840 x 2160 Pixel, 16:9, 0.03 ms, OLED
Kód: C3478988
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 21 583,- Kč s DPH
Popis
Nauč si našich prvních 68,58 cm (27") 4K QD OLED herních monitorů
Užijte si špičkové vizuální znázornění plynového vzhledu a špičkový výkon QD OLED displeje s úhlopříčkou 68,58 cm (27"). Ponořte se do světa nejvyšších hustoty pixelů monitoru QD OLED s rozlišením 166 PPI, 4K, neuvěřitelně přesností Vision a Dolby
Hraní s dokonalou jasností
Ohromte fascinující detaily progresivní, mimořádně přesné technologie inkoustového tisku QD OLED, která umožňuje velmi přesné rozlišení 166 PPI při 4K.
Velmi ostrý obraz s věrným věrným podáním barev
Ponořte se do virtuálních světů rychle reagující opakovací frekvencí 240 Hz a doživotní přesnost barev.
Vyvinuto pro dataprojektory
Náš nový design kombinuje inovativní 360° větrání s vylepšeným vedením kabelů a efektivním využíváním prostoru.
Displej s dlouhou životností
Vylepšený algoritmus KI v kombinaci s grafitovou fólií chrání obrazovku před nežádoucím zapálením.
Zodpovědné hraní
Sledujte své environmentální cíle. Tento monitor je vyroben z ekologicky šetrného materiálu, včetně 83 % recyklovaných plastů (včetně plastů z uzavřených cyklů), 100 % recyklovaného hliníku a 10 % recyklované oceli. Je dodáván v balení z 100 % obnovitelných materiálů, které je rovněž recyklovatelné.
Upgrade napájecího zdroje
Provádějte aktualizaci na Alienware Care a nepřetržitě využívali podpory pro váš monitor našimi experty, včetně nastavení, konfigurace, podpory softwaru, odstraňování problémů a bezproblémové kompatibility s hardwarem jiných značek.
Dokonalá vizuální péče o přehrávání s maximální ostrostí obrazu
Nová, dechberoucí detailní hloubka probudí hry k životu. Superhustota 166 PPI, nejvyšší hustota pixelů všech Alienware monitorů v kombinaci s technologií QD OLED zajišťují pozoruhodnou jasnost, vysokou přesnost barev a mimořádně dobře vydařenou tmavou scénu.
Neuvěřitelný HDR díky Dolby Vision™
Nekonečné kontrastní poměr, Dolby Vision™ a VESA displej True Black 400 vytvářejí větší vizuální hloubku a působivý výběr tmavých až světlých barev v každém světle.
Vynikající barevné zobrazení pohybu
Živý grafika
Těším se na živé detaily díky přesnosti barvy Delta E Delta do 2.
Díky integrovanému hardwaru pro snížení emisí modrého světla a funkci ComfortView Plus získáte méně zorného zatížení a lepší přesnost barev.
Barevné zobrazení
Nezáleží na tom, zda pracujete s profesionálními videy a obrázky, hrajete hry nebo budete mít vývojářskou hru: Vždy získáte komplexní pokrytí 99 % DCI-P3.
Pro výměnu úplatkářství
Neostření a hosting patří díky reakční době 0,03 ms a obnovovací frekvenci 240 Hz minulosti.
Více než jen hraní her
Při zpracování barevných videí nebo obrázků nabízí Creator režim výjimečnou přesnost barev.
Gameplay bez obrazovky Tearing
Schváleno je Screen Tearing a batohy díky kompatibilitě s NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync™ Premium pro a certifikaci VESA AdaptiveSync.
Nezaměnitelný design
Ujede své pracovní místo s odvážným vzhledem.
Optimalizované větrání
Integrované 360° provzdušňování mezi displejem a zadním krytem pro lepší výkon
Optimální využití prostoru, lepší organizace
Malé odkládací plochy zajišťují optimální využití prostoru a zvýšení stojanu umožňuje skryté vedení kabelů.
Špičkové ovládání
Úplná podpora pro alienware Command Center 6.6.
Nový standard pro QD OLED detaily
Chcete-li dosáhnout špičkové vizuální úrovně znázornění, používali jsme na QD-OLED vrstvu moderní a maximalizujeme hustotu pixelů a umožnili tak extrémně hustý 166 PPI.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 27" displej s velkým rozlišením 3840 x 2160
Technologie Quantum Dot OLED pro živé barvy a hluboké kontrasty
Velmi rychlá reakční doba 0,03 ms pro plynulé hraní
Několik herních režimů pro optimální výkon
Nastavení výšek, sklonu, otáčení a otáčení pro individuální komfort
67,8 cm (26.7") 4K Ultra HD 3840 x 2160 TFT
0,03ms, 16:9, 250cd /m²
USB, HDMI, DisplayPort
Vlastnosti
- 67,8 cm (26.7") 4K Ultra HD 3840 x 2160 TFT
0,03ms, 16:9, 250cd /m²
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také software pro 27 4K QD-OLED Gaming Monitor AW2725Q
Kabel DisplayPort, 1.8 m
HDMI kabel, 1.8 m
USB 3.2 Gen 1 kabel pro odstream - 1.8 m
Hadřík na čištění, alienware
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 609.5 x 516 x 210 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 67.8 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 15000000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 72.6 mm |
| Rozměr, hloubka | 210 mm |
| Vnější výška | 516 mm |
| Vnější šířka | 609.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 67.8 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 26.7 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 26 palec |
| Vlastnosti displeje | TFT |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 240 Hz |
| Displej | 67.8 cm (26.7 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 3840 x 2160 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: USB | 5 x |
| Technologie Adaptive-Sync | Kompatibilní s NVIDIA G-Sync · AMD FreeSync Premium Pro · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Nastavení pozice displeje | Otáčení · Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | 4K (3840 x 2160 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | 4K |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR certifikace | VESA DisplayHDR 400 |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | AMD RADEON FreeSync · G-Sync · VESA displej HDR 400 · rozlišení UHD · držák VESA 100 x 100 mm · Zámek Kensington · funkce Pivot · naklápěcí · High Dynamic Range (HDR) · výškově nastavitelný · sklápěcí |
| Technologie panelu | OLED |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 356 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 163 |
| Rozteč pixelů | 0.153 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Příkon StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 39.4 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.03 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 6.37 kg |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Černá |
| Stylus v ceně | Ne |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4.3 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 609.5 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12192 m |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Dálkový ovladač | Ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI USB typ a na USB typ B |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Verze USB hubu | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Středový čep | Ano |
| Horizontální digitální frekvence | 27 - 583 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 240 Hz |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barevná škála DCI-P3 | 99 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 True Black |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC | Kompatibilní s G-SYNC |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium pro |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 39 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 39 kWh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 480 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p 2160p |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Režim obrazu | FPS DOBA, PO KTERÉ SE MÁ ZA TO, ŽE JE V SOULADU RPG Sport |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 9.96 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 9.77 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 6.04 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.7 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59 cm |
| Maximální spotřeba energie | 190 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.3 cm |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |