Alienware AW3425DW herní monitor 86.4 cm (34 palec)3440 x 1440 Pixel, 21:9, 0.03 ms, OLED
Kód: C3478989
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 24 527,- Kč s DPH
Popis
UltraWide Immersion pro prvotřídní gamepad.
Náš velkorysý 86,36 cm (34") QD OLED monitor nabízí bezproblémovou rychlost a mimořádně plynulý pohyb s intuitivní funkcí a možností připojení.
Brilantní obrázky a barvy
Rozšiřte své zorné pole s WQHD a 1800R zakřivením v kombinaci s neuvěřitelným barevným spektrem a jasností QD-OLED, se kterými chcete klidně ponořit do jiných světů.
Bezkonkurenční rychlost
Adaptive synchronizační technologie jako NVIDIA® G-SYNC® Compositive, AMD FreeSync Premium pro a VESA AdaptiveSync zajišťují snadný zážitek z hry.
Mobilita bez kompromisů
Komfortní hraní s nezaměnitelným designem, který je přizpůsoben ergonomii, prostorově úspornosti a mnohostranné konektivitě.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Quantum dot OLED displej s úhlopříčkou 34" pro dechberoucí obrázky
Native rozlišení 3440 x 1440 s obnovovací frekvencí 240 Hz
Podporuje adaptivní synchronizační technologie jako NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync Premium pro
Ergonomický design s možností nastavení výšky, naklápění a otáčení
Mezi jeho funkce patří technologie Low Blue Light a přizpůsobitelné herní režimy
34" Wide Quad HD 3440 x 1440 OLED
0,03ms, 21:9, 250cd /m², 1500000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Vlastnosti
- 34" Wide Quad HD 3440 x 1440 OLED
0,03ms, 21:9, 250cd /m², 1500000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také znám jako 34 240Hz QD-OLED Gaming Monitor AW3425DW
Kabel DisplayPort, 1.8 m
HDMI kabel, 1.8 m
USB kabel typu a na typ B - 1.8 m
Hadřík na čištění, alienware
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 814.1 x 555.1 x 232 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 86.4 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 33 palec - 37 palec |
| Barva | modrá |
| Kontrastní poměr | 1500000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 111.2 mm |
| Rozměr, hloubka | 232 mm |
| Vnější výška | 555.1 mm |
| Vnější šířka | 814.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 86.8 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 34 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 34 palec |
| Vlastnosti displeje | OLED |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 Pixel |
| Typ displeje | 21:09 |
| Formát obrazu | 21:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 240 Hz |
| Displej | 86.4 cm (34 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 3440 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: USB | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro · NVIDIA G-SYNC · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivení obrazovky | 1800R |
| Zakřivená obrazovka | Ano |
| Nastavení pozice displeje | Otáčení · Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | UWQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | WQHD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR certifikace | VESA DisplayHDR 400 |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | AMD RADEON FreeSync · G-Sync · High Dynamic Range (HDR) · výškově nastavitelný · USB dok · držák VESA 100 x 100 mm · naklápěcí · funkce Pivot · zakřivený displej · sklápěcí · Zámek Kensington |
| Technologie panelu | OLED |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 361.6 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 110 |
| Rozteč pixelů | 0.231 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Příkon StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 31 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.03 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 7.73 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Modrá |
| Stojan v ceně | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5.09 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 814.1 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| LED indikátory | Ano |
| Nabíjecí port USB | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Dodávané kabely | DisplayPort HDMI USB typ a na USB typ B |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 1 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Středový čep | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 27 - 389 kHz |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Typ nabíjecího portu | USB typ C |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barevná škála DCI-P3 | 99.3 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 True Black |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium pro |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1800R |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 31 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 31 kWh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 3440 x 1440 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Protiodrazový | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Režim obrazu | Uživatelská definice FPS DOBA, PO KTERÉ SE MÁ ZA TO, ŽE JE V SOULADU RPG Sport |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 13 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Otočný úhel | -5 - 5 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1.04 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 7.53 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.69 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 240 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 80 cm |
| Maximální spotřeba energie | 190 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.7 cm |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |