Acer B277D6b LED monitor 68.6 cm (27 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 4 ms, IPS LED
Kód: C3521625
Výrobce: Acer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 649,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 68.6 cm(27 palec)Full HD, 1920 x 1080 Pixel, Doba reakce: 4 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): B (A - G)
Rozhraní: DisplayPort, HDMI™, VGA, rozlišení Full HD
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 100000000 : 1 |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.6 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | B (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ · VGA |
| Vlastnosti monitorů | rozlišení Full HD |
| Technologie panelu | IPS LED |
| Mikrofon | Ano |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 230 V |
| Kategorie produktu | LED monitor |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT zlatá TCO |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 10 kWh |
| HDMI | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |