Alienware DELL - Alienware AW3225DM - LED-Monitor - Gaming - gebogen - 81.3 cm (32) herní monitor 80 cm (31.5 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 4 ms, VA LCD
Kód: C3637148
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 854,- Kč s DPH
Popis
Dell Alienware 32 Gaming monitor AW3225DM má 32" monitor, který poskytuje snímky s nanivním rozlišením 2560 x 1440. Tento monitor je určen pro hráče a nabízí v-Sync-rate 180 Hz a rychlou reakční dobu 1 ms, což zajišťuje was plynulý gamepad. Se světlostí obrazu 400 cd/m² a kontrastem 3000:1 se každý detail probudí k životu pro úžasný zážitek z hry. Monitor má technologii Low-Blue-Light a nesponikový panel, díky čemuž je vhodný pro rozsáhlé hry a zároveň snižuje zatížení očí. Zakřivená obrazovka s zakřivením 1500 R navíc zajišťuje ještě intenzivnější zážitek. Integrovaný USB 3.2 Gen 1 hub poskytuje možnosti připojení a kompatibilitu s AMD FreeSync pomáhá zabránit trhlám obrazovky. Díky nastavitelným výškovce a naklápění můžete své nastavení nastavit na pohodlí a optimální zorný úhel.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 32" displej s velkým rozlišením 2560 x 1440
Frekvence v-Sync 180 Hz pro plynulý gamepad
Rychlá doba odezvy 1 ms
Zakřivený design obrazovky pro ještě více immersion
Vestavěný USB 3.2 Gen 1 hub pro snadné připojení
Vlastnosti
- Wide Quad HD 2560 x 1440 Edge LED VA, 80 cm (31.5")
4 ms, 16:9, 400cd /m², 3000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také software pro 32 Gaming Monitor AW3225DM
Kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m.
HDMI kabel, 1.8 m
USB 3.2 Gen 1 kabel 1.8 m
Nálepka v alienware
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 707.4 x 583.3 x 232 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 80 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 30 palec - 32 palec |
| Barva | modrá |
| Kontrastní poměr | 3000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 121.7 mm |
| Rozměr, hloubka | 232 mm |
| Vnější výška | 583.3 mm |
| Vnější šířka | 707.4 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 80 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 31.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 31 palec |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 180 Hz |
| Displej | 80 cm (31.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivení obrazovky | 1500R |
| Zakřivená obrazovka | Ano |
| Nastavení pozice displeje | Výška · Náklon |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | WQHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | WQHD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| HDR certifikace | VESA DisplayHDR 400 |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | USB dok · rozlišení WQHD · držák VESA 100 x 100 mm · VESA displej HDR 400 · naklápěcí · výškově nastavitelný · Zámek Kensington · zakřivený displej |
| Technologie panelu | VA LCD |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 418.7 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 93 |
| Rozteč pixelů | 0.272 mm |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 33 W |
| Hodnota jasu | 400 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 9.19 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Modrá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6.58 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 707.4 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI USB typ a na USB typ B |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Certifikace | TÜV Rheinland |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Vstupní proud | 1,5 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 285 kHz |
| Doba odezvy (rychlá) | 4 ms |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barevná škála DCI-P3 | 95 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1500R |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 33 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 39 kWh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 720 x 480 720 x 576 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1 280 x 800 1280 x 960 1440 x 900 1680 x 1050 (WSXGA+) 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p 2160p |
| HDMI | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Typ podsvětlení | LED dioda s boky |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 13.7 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Ano |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 8.47 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 8.2 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.82 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 180 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69.7 cm |
| Maximální spotřeba energie | 90 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 39.2 cm |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |