Alienware DELL - Alienware AW3425DWM - LED-Monitor - Gaming - gebogen - 86.43 cm (34) herní monitor 86.4 cm (34 palec)3440 x 1440 Pixel, 21:9, 4 ms, VA LCD
Kód: C3637149
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 360,- Kč s DPH
Popis
Dell Alienware 34 Gaming monitor nabízí úžasný zážitek z hraní s úhlopříčkou 34" a nativním rozlišením 3440 x 1440. Tento displej je vybaven poměrem stran obrazu 21:9 a zakřivenou obrazovkou 1500 R, což zlepšuje was a umožňuje nepoživatelný vizuální zážitek. S obnovovací frekvencí obrazu 180 Hz a reakční dobou 1 ms mohou hráči očekávat plynulé plynulé pohyby a minimální Ghosting, AMD Fre
Monitor nabízí úžasnou kvalitu obrazu s jasem 400 cd/m² a kontrastem 3000:1, který se stará o živé barvy a hlubokou černou barvu. Pokrývá 95 % barevných nátěrů DCI-P3, a je proto vhodný pro hry a profesionální tvorbu obsahu. Funkce jako technologie Low-Blue-Light a panel bez blikání chrání oči uživatelů při delších schůzích. Integrovaný USB 3.2 Gen 1 hub a několik vstupních možností zlepšuje konektivitu a uživatelskou přívětivost. Díky tomu je tento monitor ideální pro ideal hráče a multimediální nadšence.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 34" displej s UWQHD rozlišením pro impozantní obrázky
Obnovovací frekvence obrazu 180 Hz a doba odezvy 1 ms pro plynulý hraní
Design s ohnutou obrazovkou zlepšuje hloubku a zapojení
Komplexní možnosti připojení, včetně HDMI a DisplayPort
Technologie Low Blue Light zajišťuje pohodlí při práci v dlouhém období
Vlastnosti
- Wide Quad HD 3440 x 1440 Edge LED VA, 34 cm (8")
4 ms, 21:9, 400cd /m², 3000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také znám jako 34 Gaming monitor AW3425DWM
Kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m.
HDMI kabel, 1.8 m
USB 3.2 Gen 1 kabel 1.8 m
Nálepka v alienware
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 805.5 x 554.7 x 232 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 86.4 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 33 palec - 37 palec |
| Kontrastní poměr | 3000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 132.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 232 mm |
| Vnější výška | 554.7 mm |
| Vnější šířka | 805.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 86.4 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 34 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 34 palec |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 Pixel |
| Typ displeje | 21:09 |
| Formát obrazu | 21:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 180 Hz |
| Displej | 86.4 cm (34 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 3440 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivení obrazovky | 1500R |
| Zakřivená obrazovka | Ano |
| Nastavení pozice displeje | Pivot (rotace) · Výška · Náklon |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | WQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | WQHD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| HDR certifikace | VESA DisplayHDR 400 |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | držák VESA 100 x 100 mm · rozlišení WQHD · VESA displej HDR 400 · USB dok · zakřivený displej · výškově nastavitelný · High Dynamic Range (HDR) · naklápěcí · funkce Pivot |
| Technologie panelu | VA LCD |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 360.9 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 110 |
| Rozteč pixelů | 0.232 mm |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 32 W |
| Hodnota jasu | 400 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 9.09 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Modrá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6.57 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 805.5 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Dodávané kabely | HDMI USB typ a na USB typ B |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Certifikace | TÜV Rheinland |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Středový čep | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Vstupní proud | 1,5 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 285 kHz |
| Doba odezvy (rychlá) | 4 ms |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Typ nabíjecího portu | USB typ A. |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barevná škála DCI-P3 | 95 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1500R |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR TCO |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 45 kWh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1 280 x 800 1280 x 960 1440 x 900 1680 x 1050 (WSXGA+) 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 3440 x 1440 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p |
| HDMI | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Typ podsvětlení | LED dioda s boky |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 14 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Ano |
| Otočný úhel | -5 - 5 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 8.79 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 8.78 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.83 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 180 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 79.7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.4 cm |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |