Alienware DELL - Alienware AW2725DM - LED-Monitor - Gaming - 68.6 cm (27) herní monitor 68.6 cm (27 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 4 ms, IPS LCD
Kód: C3637158
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 758,- Kč s DPH
Popis
Vylepšete svůj herní zážitek s 27" herním monitorem AW2725DM z řady Alienware od společnosti Dell. Dell. Tento monitor má 27" displej s širokým rozlišením 2560 x 1440 pixelů a poskytuje živé obrázky pro úžasný zážitek z hry. S rychlou reakční dobou 1 ms a opakovací frekvencí 180 Hz se každý obraz zobrazí v kapalné formě, takže během hry nedochází k žádné ostrosti pohybu. Monitor je vybaven funkcemi, jako je AMD FreeSync a NVIDIA G-SYNC kompatibilita, které brání chybám obrazu a umožňují plynulý gamepad na různých platformách.
Tento monitor vybavený nejmodernější technologií podporuje HDR400, takže si mohou hráči vychutnávat lepší barvy a kontrasty pro dynamičtější zážitek ze sledování. Neoslňující displej v kombinaci s pozorovacím úhlem 178 ° zajišťuje jasnost v každé pozici, a proto je ideal pro hraní her s více hráči. Kromě toho integrovaný USB 3.2 Gen 1 hub vylepšuje možnosti připojení více vstupů, jako je HDMI a DisplayPort, a dělají z monitoru všestrannou volbu pro herní nastavení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 27" displej s velkým rozlišením 2560 x 1440
Obnovovací frekvence obrazu 180 Hz pro plynulé pohyby
Doba odezvy 1 ms minimalizuje zpoždění
Podporuje HDR400 pro živé barvy a lepší kontrast
Více možností připojení s integrovaným USB hubem
Vlastnosti
- Wide Quad HD 2560 x 1440 Fast IPS, 68,6 cm (27")
4 ms, 16:9, 400cd /m², 1000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také znám jako 27 Gaming monitor AW2725DM
Kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m.
HDMI kabel, 1.8 m
USB 3.2 Gen 1 kabel pro odstream - 1.8 m
Nálepka v alienware
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 613 x 519.5 x 206 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | modrá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 67.2 mm |
| Rozměr, hloubka | 206 mm |
| Vnější výška | 519.5 mm |
| Vnější šířka | 613 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.58 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 180 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync · NVIDIA G-SYNC · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Nastavení pozice displeje | Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | WQHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | WQHD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| HDR certifikace | VESA DisplayHDR 400 |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 363.7 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 109 |
| Rozteč pixelů | 0.233 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 25 W |
| Hodnota jasu | 400 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 6.22 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Modrá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4.23 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 613 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12191 m |
| LED indikátory | Ano |
| Nabíjecí port USB | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Středový čep | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Vstupní proud | 1,5 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 285 kHz |
| Doba odezvy (rychlá) | 2 ms |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barevná škála DCI-P3 | 95 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 25 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 36 kWh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 720 x 480 720 x 576 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1 280 x 800 1280 x 960 1440 x 900 1680 x 1050 (WSXGA+) 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080p 2160p |
| HDMI | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 9.82 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 8.13 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 8.13 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.99 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 180 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59.7 cm |
| Maximální spotřeba energie | 80 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.6 cm |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |