Alienware DELL - Alienware AW2525HM - LED-Monitor - Gaming - 63.5 cm (25) herní monitor 62.2 cm (24.5 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 0.5 ms, IPS LCD
Kód: C3637160
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 862,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dell Alienware AW2525HM byl vyvinut pro hráče, kteří hledají výkonný herní zážitek. Tento 25" stolní monitor má přirozené rozlišení 1920 x 1080 pixelů a obnovovací frekvenci až 320 Hz, což zajišťuje was plynulý obraz a redukuje ostrost obrazu při hraní na razantní hraně. Díky reakční době 0,5 ms a zornému úhlu 178° je každá hra přesně a jasně zobrazena.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 25" Full HD displej pro působivý herní zážitek
Obnovovací frekvence obrazu 320 Hz pro plynulý výkon
Reakční doba 0,5 ms minimalizuje vstupní zpoždění
Více adaptabilních herních režimů pro optimalizované hry
Technologie Adaptive-Sync podporuje různé herní nastavení
Vlastnosti
- 62,2cm (24.5") Full HD 1920 x 1080 Edge LED IPS
0,5 ms, 16:9, 400cd /m², 1000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také znám jako AW2525HM
Kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m.
HDMI kabel, 1.8 m
USB 3.2 Gen 1 kabel pro odstream - 1.8 m
Nálepka v alienware
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 555.6 x 500.7 x 206 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 62.2 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 68.9 mm |
| Rozměr, hloubka | 206 mm |
| Vnější výška | 500.7 mm |
| Vnější šířka | 555.6 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 62.2 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 320 Hz |
| Displej | 62.2 cm (24.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | Kompatibilní s NVIDIA G-Sync · AMD FreeSync Premium · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Nastavení pozice displeje | Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | rozlišení Full HD · Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání) · Redukce modrého světla · Freesync · G-Sync · držák VESA 100 x 100 mm · funkce Pivot · sklápěcí · naklápěcí · výškově nastavitelný |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 329.5 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 90 |
| Rozteč pixelů | 0.283 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 18.1 W |
| Hodnota jasu | 400 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.5 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 5.68 kg |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Černá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3.69 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 555.6 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12192 m |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI USB typ a na USB typ B |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Středový čep | Ano |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 384 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 320 Hz |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99 % |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC | Kompatibilní s G-SYNC |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 18 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 23 kWh |
| Verze výstupu DisplayPort | 1,4 |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1280 x 800 (WXGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080p |
| HDMI | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Režim obrazu | FPS DOBA, PO KTERÉ SE MÁ ZA TO, ŽE JE V SOULADU RPG Sport |
| Typ podsvětlení | LED dioda s boky |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 8.19 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 6.21 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 5.92 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2.1 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 54.3 cm |
| Maximální spotřeba energie | 65 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 30.3 cm |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |