Alienware herní monitor 67.8 cm (26.7 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 0.03 ms, OLED
Kód: C3637172
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 19 882,- Kč s DPH
Popis
Hardware 27 Gaming Monitor AW2725DF zlepšuje zážitek z hraní s mimořádnou přehledností, výkonem a možnostmi přizpůsobení. S Quantum Dot OLED technologií poskytuje tento 27" monitor živé barvy a hluboké černé tóny, které činí každou scénu ještě realističtějším. Díky nativnímu rozlišení 2560 x 1440 a hustotě pixelů 111 ppi nabízí ostré, detailní zobrazení, které oživí vaše hry. Doba odezvy 0,03 ms a v-Sync Rate při maximálním rozlišení 360 Hz zajišťují plynulý náhled hry bez obrazovky Tearing. AMD FreeSync Premium pro a VESA Adaptive-Sync ještě více zlepšují vizuální zážitek a zajišťují bezproblémový, plynulý pohyb ve velmi rychlých hrách. Ergonomický design monitoru umožňuje snadné nastavení výšky, klavíru, otáčení a naklápění a zajišťuje tak komfort při dlouhých herních session. U Alienware 27 Gaming Monitor nejde jen o výkon, ale také o vytváření perfektního herního prostředí. Díky přizpůsobitelnému osvětlení ALIENFX, 3 herním režimům a Dell exkluzivním funkcím, jako je ComfortView Plus a Easy Arrange, mohou hráči nastavit své nastavení pro optimální komfort a efektivitu. Monitor navíc nabízí široké možnosti připojení, včetně integrovaného USB hubu a více vstupních možností, které usnadňují připojení k mnoha zařízením. Ať už jste profesionální hráč nebo herní přehuziast, byl Alienware 27 Gaming Monitor AW2725DF vyvinut pro zlepšení svého herního zážitku.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Technologie Quantum Dot OLED pro živé barvy a hluboké černé tóny
Doba odezvy 0,03 ms a obnovovací frekvence obrazu až 360 Hz pro plynulý gamepad
AMD FreeSync Premium pro a VESA Adaptive-Sync pro bezproblémové grafické zobrazení
Přizpůsobitelné osvětlení ALIVENFX a 3 herní režimy pro individuální herní zážitek
Rozsáhlé možnosti připojení s integrovaným USB hubem a více vstupními možnostmi
Vlastnosti
- 67,8 cm (26.7") Quad HD 2560 x 1440 OLED
0,03ms, 16:9, 250cd /m²
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také software pro 27 Gaming monitor AW2725DF
Kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m.
Kabel DisplayPort / USB typ C, 1 m
USB 3.2 Gen 1 kabel pro odstream - 1.8 m
Hadřík na čištění, alienware
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 609.1 x 516.2 x 243.7 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 67.8 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1500000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 67.6 mm |
| Rozměr, hloubka | 243.7 mm |
| Vnější výška | 516.2 mm |
| Vnější šířka | 609.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 678.2 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 26.7 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 26 palec |
| Vlastnosti displeje | OLED |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Typ displeje | QD OLED |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 360 Hz |
| Displej | 67.8 cm (26.7 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Nastavení pozice displeje | Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | QHD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | AMD RADEON FreeSync · Redukce modrého světla · Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání) · sklápěcí · naklápěcí · funkce Pivot · výškově nastavitelný · držák VESA 100 x 100 mm |
| Technologie panelu | OLED |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 359 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 111 |
| Rozteč pixelů | 0.223 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 27.6 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.03 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 6.3 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Černá |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4.3 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 609.1 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12192 m |
| Barevný gamut | 99.3 % |
| LED indikátory | Ano |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort USB typ C na DisplayPort |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Verze USB hubu | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Středový čep | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 27 - 621,32 kHz |
| Vstup střídavého napětí | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 True Black |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium pro |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 28 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 28 kWh |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Neobsahuje těžké kovy | G (rtuť) |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p 1440p |
| HDMI | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Režim obrazu | FPS DOBA, PO KTERÉ SE MÁ ZA TO, ŽE JE V SOULADU RPG Sport |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 9.97 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 9.35 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 5.84 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.94 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 360 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59 cm |
| Maximální spotřeba energie | 130 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.4 cm |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |