Alienware herní monitor 81.3 cm (32 palec)3840 x 2160 Pixel, 16:9, 0.03 ms
Kód: C3637173
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 32 013,- Kč s DPH
Popis
Vychutnejte si intenzívní požitek ze hry s 32 herními monitory, které vám nabízí také software. Navržen pro nadšence, nabízí 32" velký, zakřivený displej s technologií Quantum Dot OLED imersivní zkušenost ve světě hraní her. Rozlišení 4K a hustota pixelů 140 ppi probudí každou scénu s mimořádnou jasností v životě, zatímco VESA displej HDR 400 True Black a Dolby Vision zajišťují hluboké černé tóny a živé barvy.
Díky reakční době 0,03 ms a opakovací frekvenci až 240 Hz je tento monitor navržen pro konkurenceschopné hry a zajišťuje plynulé a rychle reagující hry. Díky technologiím NVIDIA G-SYNC a VESA Adaptive-Sync se zabrání čajovaringu a stotíření.
U alienware 32 Gaming monitor jde nejen o výkon, ale také o komfort a styl. Monitor se vyznačuje úzkým, 3-stranným, bezrámovým designem a přizpůsobitelným systémem osvětlení ALIENFX, což was vynikajícímu doplněk pro každé nastavení. Se svými přípojkami HDMI, DisplayPort a USB 3.2 Gen 1 nabízí mnohostranné možnosti připojení všech zařízení. Zvyšte si svůj zážitek z hraní s tímto monitorem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Zahnutý 32" příčný dot OLED displej pro festelndes hry..................... Quantum dot
4K rozlišení s 140 ppi pro mimořádnou ostrost obrazu
VESA displej HDR 400 True Black a Dolby Vision pro realistické zobrazení obrazu
Doba odezvy 0,03 ms a obnovovací frekvence obrazu až 240 Hz pro plynulý gamepad
Obsahuje možnosti připojení HDMI, DisplayPort a USB 3.2 Gen 1
Vlastnosti
- 81,3cm (32") 4K Ultra HD 3840 x 2160 OLED
0,03ms, 16:9, 250cd /m²
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také software pro 32 Gaming monitor AW3225QF
Kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m.
HDMI kabel, 1.8 m
USB 3.2 Gen 1 kabel pro odstream - 1.8 m
Hadřík na čištění, alienware
Software
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Rozměry | (š x v x h) 715.6 x 582.8 x 305.7 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 81.3 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 30 palec - 32 palec |
| Kontrastní poměr | 1500000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 106.4 mm |
| Rozměr, hloubka | 305.7 mm |
| Vnější výška | 582.8 mm |
| Vnější šířka | 715.6 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 81.28 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 32 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 32 palec |
| Vlastnosti displeje | OLED |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 240 Hz |
| Displej | 81.3 cm (32 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 3840 x 2160 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ano |
| Nastavení pozice displeje | Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | 4K (3840 x 2160 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | 4K |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| HDR certifikace | VESA DisplayHDR 400 |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | AMD RADEON FreeSync · Redukce modrého světla · Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání) · VESA displej HDR 400 · držák VESA 100 x 100 mm · funkce Pivot · výškově nastavitelný · naklápěcí · sklápěcí · High Dynamic Range (HDR) |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 421.9 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 111 |
| Rozteč pixelů | 0.229 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 42.5 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.03 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 8.94 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 715.6 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Barevný gamut | 99 % |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI USB |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| AMD FreeSync | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Vstupní proud | 3 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 27 - 582,94 kHz |
| Vstup střídavého napětí | Ano |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Typ nabíjecího portu | USB typ C |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 True Black Dolby Vision |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1700R |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 42.5 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 42.5 kWh |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p 2160p |
| HDMI | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Režim obrazu | FPS DOBA, PO KTERÉ SE MÁ ZA TO, ŽE JE V SOULADU RPG Sport |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 14.4 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Ano |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1.06 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 6.32 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2.08 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Délka napájecího kabelu | 1.8 m |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 240 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69.9 cm |
| Maximální spotřeba energie | 190 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 39.5 cm |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |