7303 16 x procesor 130 W 100-000001288
Kód: C3324739
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 19 378,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
AMD Infinity Guard
Pomáhá minimalizovat potenciální útočné plochy při spouštění a spouštění softwaru a při přístupu k kritickým údajům
AMD Infinity architektura
Zažijte jednotnou inteligentní inteligenci.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- AMD EPYC 7303 2,4 GHz
64 MB L3 SOCKET SP3
Počet procesorových jader: 16 130 W.
DDR4 SDRAM
| Technické parametry | |
| Počet jader procesoru | 16 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 2.4 GHz |
| Příkon (max.) | 130 W |
| Turbo frekvence (max.) | 3.4 GHz |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 7303 |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 64 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Thermal Design Power (TDP) | 130 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Nastavitelný TDP-down | 120 W |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Nastavitelný TDP-up | 150 W |
| Oblast trhu | Server |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3 200 MHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Šířka pásma paměti (max) | 204.8 GB/s |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Podpora paměťových kanálů | Okta kanál |
| Verze PCI Express slotů | 4,0 |

