4584PX 16 x procesor Socket (PC): AMD AM5 120 W 100-000001481
Kód: C3324769
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 18 737,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD EPYC 4584PX 4,2 GHZ
128 MB L3 PATICE AM5
Počet procesorových jader: 16 64 bit 120 W.
DDR5-SDRAM
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Počet jader procesoru | 16 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 4.2 GHz |
| Příkon (max.) | 120 W |
| Turbo frekvence (max.) | 5.7 GHz |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 4584PX |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 128 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Série procesoru | Série AMD EPYC 4004 |
| Oblast trhu | Server |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5200 MHz |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Verze PCI Express slotů | 5,0 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |

