9135 16 x procesor 200 W 100-000001150
Kód: C3345876
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 40 682,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD EPYC 9135 3,65 GHz
64 MB L3 SOCKET SP5
Počet procesorových jader: 16 200 W.
DDR5-SDRAM
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Počet jader procesoru | 16 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 3.65 GHz |
| Příkon (max.) | 200 W |
| Turbo frekvence (max.) | 4.3 GHz |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 9135 |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 64 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Nastavitelný TDP-down | 200 W |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Nastavitelný TDP-up | 240 W |
| Oblast trhu | Server |
| Včetně chladiče | Ne |
| Šířka pásma paměti (max) | 576 GB/s |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Podpora paměťových kanálů | Dodeka kanál |
| Verze PCI Express slotů | 5,0 |

