ASRock Rack X570D4U Základní deska Socket (PC) AMD AM4 Tvarový faktor Micro-ATX Čipová sada základní desky AMD® X570
Kód: C3531315
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 634,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Patice AM4
micro ATX AMD X570
DDR4 SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 32 GB. GB
PODPORA RAID M.2, SATA III
ASPEED AST2500
Typ BIOS: UEFI AMI ACPI verze 2.0
Gigabit Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Typ grafiky | ASPEED |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 12 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Model grafické karty | AST2500 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · HDMI™ · VGA |
| Čipová sada základní desky | AMD® X570 |
| Provozní napětí | 1.2 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 3 x |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| Rozhraní: PCIe x1 (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 32 GB |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Socket (PC) | AMD AM4 |
| Oblasti použití | server |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 10 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet SATA konektorů | 12 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Řadič LAN | Intel i210 Realtek RTL8211E |
| Konektor TPM | Ano |
| Grafická karta | AST2500 |
| Sloty PCI Express x8 | 1 |
| ACPI verze | 2,0 |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 2666,3200 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |


