ASRock ROMED4ID-2T Základní deska Socket (PC) AMD SP3 Tvarový faktor Mini-ITX
Kód: C3531318
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 24 071,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Zdířka AMD Socket SP3 AMD EPYC
Mini PC mini ITX
DDR4 SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 256 GB. GB
PCI Express 4.0, SATA
ASPEED AST2500
256 Mbit Clear CMOS tlačítko
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 208.3 mm |
| Vnější výška | 70 mm |
| Vnější šířka | 170.2 mm |
| Typ grafiky | ASPEED |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Model grafické karty | AST2500 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · USB 2.0 · VGA |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Provozní napětí | 1.2 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | Mini-ITX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 256 GB |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Socket (PC) | AMD SP3 |
| Oblasti použití | server |
| Hmotnost | 1.13 kg |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Kapacity podporovaných paměťových modulů | 8 GB 16 GB 32 GB 64 GB 128 GB |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 70 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Kompatibilní procesory | AMD EPYC |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | PCI Express 4.0, SATA |
| Počet SATA konektorů | 8 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| Řadič LAN | Intel® X550-AT2 Realtek RTL8211E |
| Konektor větráku | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Grafická karta | AST2500 |
| Sloty PCI Express x4 | 1 |
| Podporované frekvence paměti | 2400,2666,2933,3200 MHz |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |


