ASRock EC266D4-4L Základní deska Socket (PC) #####Intel® 1700 Tvarový faktor ATX
Kód: C3531335
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 17 005,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 1700 Intel® Pentium® Gold, Intel ® Xeon®, Intel Xeon E
ATX Intel C266
DDR5 SDRAM 4 RAM max.: 32 GB GB
PODPORA RAID M.2, SATA III
Typ BIOS: AMI 256 Mbit verze ACPI 6.4
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 305 mm |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 14 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · VGA |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 4 x |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 1 |
| Tvarový faktor | ATX |
| RAM/Max. vybavení | 32 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Socket (PC) | #####Intel® 1700 |
| Oblasti použití | server |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Počet sériových portů | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Kompatibilní procesory | Intel® Pentium® Gold Intel ®® Xeon® Intel Xeon E |
| Typ BIOSu | AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Kompatibilní operační systémy | Microsoft® Windows® Server 2022 (64 bitů) Server 2025 (64 bitů) Linux - Red Hat Enterprise Linux Server 8.5 ( 64 bit) / 9.2 ( 64 bit) - SUSE Enterprise Linux Server 15 SP3 ( 64 bit) / 15 SP5 ( 64 bit) Ubuntu 21.04 (64 bitů) / 22.04.2 ( 64 bitů) |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2,8 |
| Konektor TPM | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 2 |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 4400 MHz |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 5.x) | 1 |
| ACPI verze | 6,4 |
| Podpora RAID | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Sledování stavu počítače | CPU Ventilátor |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |


