Delock 64124 USB-C®, DC zásuvka 3,5 mm s funkcí klonování
Kód: C3379124
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 100,- Kč s DPH
Popis
Tato dokovací stanice M.2 Delock umožňuje provoz čtyř M.2 PCIe NVMe SSD disků a lze ji připojit přes USB k PC nebo notebooku. Přiložený USB kabel umožňuje připojení ke konektoru USB-C™.
Funkce M.2 PCIe SSD klon 2 x 2
Funkce klonování umožňuje kopírování dat z jednoho SSD na další SSD, bez použití počítače. Protože dokovací stanice disponuje čtyřmi sloty, lze současně kopírovat dva M.2 SSD disky.
USB připojení a samostatné napájení
Díky USB konektoru a přiloženému USB kabelu lze dokovací stanici bez problémů připojit k počítači. Napájecí zdroj, který je součástí dodávky, navíc zajišťuje dostatečné napájení vložené paměti.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 10 Gb/s;
Typ paměťových médií: SSD
Rozhraní pro paměťové jednotky: M.2
Podporované velikosti paměti: M.2
Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C
Připojení stejnosměrného proudu (DC) Plug & Play
Černá
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 125 mm |
| Vnější výška | 37 mm |
| Vnější šířka | 164 mm |
| Připojení (PC) | USB-C® · DC zásuvka 3,5 mm |
| Vlastnosti dokovací stanice | s funkcí klonování |
| Kategorie produktu | dokovací stanice pro pevný disk |
| AC adaptér | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C USB typ C na USB typ A. |
| Podpora UASP | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 10 Gbit/s |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Box |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Typ paměťového média | SSD |
| Rozhraní ukládacího disku | M.2 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | M.2 |








