Delock 63205 USB-C®, SATA, DC zásuvka 3,5 mm dokovací stanice pro pevný disk
Kód: C3380113
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 908,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dokovací stanice od Delock slouží pro připojení externího HDD nebo SSD s 2.5" konektorem SATA přes USB rozhraní. Díky tomuto řešení není třeba externí pouzdro, protože se mechanika připojuje přímo do dokovací stanice.
Dobře chlazeno
Spodní strana je vyrobena z odolné kovové desky s chladicími žebry. To zajišťuje pasivní chlazení vložené paměti.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 5 Gbit/s.
Paměťová média typu: HDD, SSD
Rozhraní paměti: Serial ATA III
Podporované velikosti paměti: 2.5"
Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ C
Připojení stejnosměrného proudu (DC) Plug & Play
Černá, transparentní
| Technické parametry | |
| Barva | černá · transparentní |
| Rozměr, hloubka | 138 mm |
| Vnější výška | 23 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Připojení (PC) | USB-C® · SATA · DC zásuvka 3,5 mm |
| Kategorie produktu | dokovací stanice pro pevný disk |
| LED indikátory | Access Výkon |
| Dodávané kabely | USB typ a na USB typ C. |
| Podpora UASP | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 5 Gbit/s |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Box |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Čipset | Asmia ASM225 |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 10 x 64 Windows 11 Windows 8.1 Windows 8.1 x 64 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podpora TRIM | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Typ paměťového média | HDD SSD |
| Rozhraní ukládacího disku | Serial ATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 1 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 2.5" |







