Delock 64252 dokovací stanice pro pevný disk
Kód: C3381496
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 452,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento konvertor od společnosti Delock umožňuje současný provoz M.2 NVMe SSD ve formátu 2280, 2260, 2242 a 2230 a jednoho 2.5″ nebo 3.5″ SATA HDD nebo SSD přes USB rozhraní.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 6 Gbit/s.
Typ paměťových médií: SSD
Rozhraní pro ukládání: M.2, Serial ATA III
Podporované velikosti paměti: 2.5,M.2
Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C
Připojení stejnosměrného proudu (DC) Plug & Play
Černá
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 107 mm |
| Vnější výška | 24 mm |
| Vnější šířka | 35 mm |
| Výstupní proud (max.) | 3 A |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Kategorie produktu | dokovací stanice pro pevný disk |
| AC adaptér | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A. USB typ C na USB typ C. |
| Podpora UASP | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 6 Gbit/s |
| Vstupní proud | 1,5 A |
| Návod na použití | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Čipset | JMicron JMS581D |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podpora TRIM | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Typ paměťového média | SSD |
| Rozhraní ukládacího disku | M.2, SERIAL ATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 1 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 2.5,M.2 |





