Kingston XS1000 2 TB, externí SSD disk, USB-C®, červená
Kód: C3358953
Výrobce: Kingston
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 719,- Kč s DPH
Popis
Externí SSD disk Kingston XS1000 je velmi praktické řešení pro zálohování dat. Štíhlý, kompaktní design bez problémů zapadne do vašeho životního stylu, protože SSD můžete vzít kamkoliv s sebou. Nenechte se zmást svou velikostí - tento malý balík nabízí rychlost až 1 050 MB/s* a vysokou kapacitu až 2 TB** a tím i dostatek rychlosti a místa pro uložení vašich cenných dat. XS1000 je jak s USB-C®***** A také pomocí zařízení USB a pomocí přibalených kabelů a adaptéru****** Kompatibilní s bezkonkurenční pohodlností a působivou úložnou kapacitou. Je spolehlivým průvodcem pro bezproblémové zálohování dat, který zajistí, že vaše důležité dokumenty, cenné vzpomínky a mediální soubory jsou vždy snadno přístupné. Rozlučte se s hmotností a vítáme optimální účinnost skladování pomocí externího SSD XS1000. Dodává se v černé nebo červené barvě. Dodává se v černé nebo červené barvě s volitelnými gumovými obaly, které jsou k dispozici samostatně. *******
Dokonalá přenosnost
CMIT hmotnost o hmotnosti téměř 29 g se vejde na štíhlé černé SSD do dlaně a umožňuje vám bez problémů přenášet soubory po cestách.
Spolehlivá pojistka souboru
Mějte všechno s sebou. Přenášejte a uložte si své dokumenty, velké fotografie a videa bez přerušení.
Větší kapacita paměti
Rozšiřte svou digitální knihovnu s vysokou kapacitou až 2 TB**. Kompatibilní s nejnovějšími zařízeními iOS, Android platformami a herními konzolemi***** L
Podporuje USB 3.2 Gen 2
Chcete-li s pomocí USB 3.2 Gen 1 snadno propojit starší zařízení, můžete si načíst nebo zapisovat rychlost až 1 50MB/s s zpětně kompatibilní.
Oceňovaný design
Společnost Kingston byla v roce 2024 oceněno společností Red Dot Design Award.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 2 TB červená
Rychlost čtení: Rychlost zápisu 1050 Mbit/s: 1000 Mbit/s.
USB typ C
Materiál skříňky: Kov, plast
Vlastnosti
- Kompaktní provedení v kapesním formátu
Rychlost až 1050 MB/s* s USB 3.2 Gen 2
Větší kapacita skladování až 2 TB**
Rozsah dodávky
- USB typ C na USB typ A.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 32.6 x 13.5 x 69.5 mm |
| Barva | červená |
| Rychlost přenosu (čtení) | 1050 MB/s |
| Rychlost přenosu (zápis) | 1000 MB/s |
| Rozměr, hloubka | 69.5 mm |
| Vnější výška | 13.5 mm |
| Vnější šířka | 32.6 mm |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® |
| Série pevných disků | XS1000 |
| Kapacita paměti | 2 TB |
| Hmotnost | 44.8 g |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | externí SSD disk |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A. |
| Délka vnějšího kartonu | 222.3 mm |
| Množství na kartonové balení | 15 Stück(e) |
| USB konektor | USB typ C |
| Výška balení | 184.2 mm |
| Šířka balení | 129.7 mm |
| Základní materiál | Kov, plast |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Hmotnost včetně balení | 63.3 g |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Podporované mobilní operační systémy | Android IOS 13 IOS 13.4 IPad 13 IOS 14 IPad 14 IOS 14.5 IPad 17.1.1 iOS 15 IPad 17.4 iOS 16 IPad 17.5 |










