Delock 62686 adaptér rozhraní [1x SATA - 1x IDE]
Kód: C3378653
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 898,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento konvertor Delock umožňuje připojení zařízení SATA k 44-pinovému rozhraní IDE.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Volná SATA 22-pinový konektor
Vybavení
- Vestavěný
Hostové rozhraní: SATA
Výstupní rozhraní: IDE/ATA
3 Gbit/s.
Vlastnosti
- Připojení:
1x SATA 3 GB/GB/s 22 pin zásuvka
1x IDE zástrčka 44
Čipová sada: Marvell 88SA8052
Ultra ATA / 133 paralelní rozhraní
Jumper pro nastavení Master/Slave a Cable Select
Podporuje PIO a UDMA režim
Podporuje pevné disky SATA / SSD a SATA mechaniky jako CD-ROM, DVD-ROM,
Blu-ray atd.
Rozměry (d x š x v): Cca 69 x 16 x 14 mm
Nezávislý na OS, bez instalace ovladačů
| Technické parametry | |
| Typ konektoru A (vstup) | SATA |
| Typ konektoru B (výstup) | IDE |
| Rozměr, hloubka | 69 mm |
| Vnější výška | 14 mm |
| Vnější šířka | 16 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Čipová sada (karta rozhraní) | Marvell |
| Vhodný pro (SSD) | SATA SSD |
| Typ připojení (monitor) | SATA · IDE |
| Kategorie produktu | adaptér rozhraní |
| Rychlost přenosu dat (max) | 3 Gbit/s |
| Interní | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Box |
| Výstupní rozhraní | IDE/ATA |
![Delock 62686 adaptér rozhraní [1x SATA - 1x IDE]](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19700100-delock-62686-adapter-rozhrani-1x-sata-1x-ide.jpg?n=delock-62686-adapter-rozhrani-1x-sata-1x-ide&v=)
![Delock 62686 adaptér rozhraní [1x SATA - 1x IDE]](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19700101-delock-62686-adapter-rozhrani-1x-sata-1x-ide.jpg)