LogiLink UA0361 USB Hub 3 porty USB-A USB 3.1 Gen1 5 GBit/s s konektorem USB C stříbrná UA0361
Kód: C2901543
Výrobce: LogiLink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 226,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Připojte tři standardní USB a zařízení, jako např. powerbanku, klávesnici nebo myš, k vašemu USB-C notebooku, smartphonu nebo tabletu USB-C! Obzvláště jednoduché připojení, protože kabel je kompatibilní se systémem Plug & Play. S přenosovou rychlostí až 5 Gbit/s (USB 3.0 Port) nebo 480 Mbit/s (USB 2.0 port).
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ C
Hub rozhraní: USB 2.0
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A. Přenosová rychlost 5000 Mbit/s
Barva: Stříbrná
Materiál krytu: hliník Typ síťového zdroje: USB Podporuje operační systémy Windows: Windows 10
Windows 7
Windows 8
Podpora dalších systémů: Android
iOS. Šířka: 6 mm
Hloubka: 23 mm
Výška: 190 mm
| Technické parametry | |
| Barva | stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 23 mm |
| Vnější výška | 190 mm |
| Vnější šířka | 6 mm |
| Výška | 190 mm |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Vlastnosti přepínače/rozbočovače | s konektorem USB C |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-A |
| Port | 3 porty |
| Specifikace kabelu | USB 3.1 Gen1 |
| Maximální přenosová rychlost | 5 GBit/s |
| Počet výstupů | 3 x |
| Místo použití | externí |
| Hmotnost | 260 g |
| Kategorie produktu | USB Hub |





