Renkforce RF-6735680 USB Hub 2 + 1 port USB-A, USB-C® USB 3.2 Gen2 10 GBit/s s konektorem USB C šedá RF-TCH-100
Kód: C3367840
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 252,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Systémové požadavky
- Windows 7 nebo vyšší
Vybavení
- Hub 3 v 1 v solidním hliníkovém pouzdře
Vybaví počítače nebo notebooky dalšími 3 USB porty pro další USB zařízení.
1 konektor USB-C®, 1 konektor USB 2.0 a 1 konektor USB 3.0.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Rozhraní počítače:
Přípojka USB 2.0 x 1
Přípojka USB 3.2 x 1
Konektor USB-C® x 1
Přenosové rychlosti:
Přenosová rychlost USB 2.0: 480 Mbit/s
USB 3.2: 10 Gbps.
USB-C®: 480 Mbit/s.
Barva: šedá
Materiál: hliník
Rozsah dodávky
- Hub
.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 10 cm |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 12 mm |
| Vnější výška | 40 mm |
| Vnější šířka | 62 mm |
| Vlastnosti přepínače/rozbočovače | s konektorem USB C |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-A · USB-C® |
| Port | 2 + 1 port |
| Napájení | napájení přes USB |
| Specifikace kabelu | USB 3.2 Gen2 |
| Maximální přenosová rychlost | 10 GBit/s |
| Počet výstupů | 3 x |
| Místo použití | externí |
| Hmotnost | 31 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | USB Hub |





