Sparkle grafická karta Intel Arc™ A380 ELF 6 GB GDDR6-RAM PCIe x16 HDMI™, DisplayPort
Kód: C2201298
Výrobce: Sparkle
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 532,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Sparkle Technology Arc A380 11. Grafická řada procesorů:, GPU: ARC A380, taktovací frekvence: 2000 MHz. Samostatná grafická paměť pro adaptér: 6 GB, GB paměť grafické karty: GDDR6, šířka paměťového rozhraní: 96 bit. Maximální rozlišení 7680 x 4320 pixelů. Verze DirectX: 12 Ultimate, OpenGL verze: 4.6. Rozhraní: PCI Express x8 4.0. Chlazení: Aktivní, počet ventilátorů: 1 ventilátor
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníHDMI™, DisplayPort6 GBGDDR6-RAM s 1937 MHz
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 100 mm |
| Vnější výška | 35.7 mm |
| Vnější šířka | 152.6 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Intel Arc™ |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | Intel |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | A380 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Takt paměti | 1937 MHz |
| Zesílení taktu GPU | 2000 MHz |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 96 Bit |
| Sběrnicový systém | PCIe x16 |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Typ paměti | GDDR6-RAM |
| Verze grafických karet | ELF |
| Kategorie produktu | grafická karta |







