ASRock grafická karta Intel Arc™ B580 Arc B580 12 GB GDDR6-RAM DisplayPort, HDMI™
Kód: C3369674
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 852,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníDisplayPort, HDMI™12 GBGDDR6-RAM s
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 41 mm |
| Vnější výška | 132 mm |
| Vnější šířka | 249 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Intel Arc™ |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 4.0 |
| CUDA | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | Intel |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | B580 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ |
| Napájení systému (min.) | 650 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 192 Bit |
| Přenosová rychlost | 19 GBit/s |
| Takt GPU | 2740 MHz |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR6-RAM |
| Verze grafických karet | Arc B580 |
| Hmotnost | 720 g |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1 |
| Počet slotů | 2 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Verze OpenGL | 4,6 |
| Dvojité DVI | Ne |
| Typ balení | Box |
| Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX) | 160 |
| HDCP | Ano |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8 pin |
| Barva podsvětlení | Modrá Zelený Červená |
| Rozhraní | PCI Express x8 4.0 |






