ASRock grafická karta Arc B570 10 GB
Kód: C3385325
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 182,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
Rozhraní10 GB s
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 41 mm |
| Vnější výška | 132 mm |
| Vnější šířka | 249 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| CUDA | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | Intel |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Napájení systému (min.) | 600 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 160 Bit |
| Takt GPU | 2600 MHz |
| Operační paměť RAM | 10 GB |
| Verze grafických karet | Arc B570 |
| Hmotnost | 720 g |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1 |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | Ne |
| Chladicí technologie | ASRock Striped Axial FAN |
| Typ balení | Box |
| Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX) | 144 |
| Certifikáty shody | Označení CE Eidgenössische Communication Commission (FCC) UKCA |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| HDCP | Ano |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8 pin |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Pozice napájecího zdroje | Nahoru |





