ASRock grafická karta Arc A750 8 GB
Kód: C3385334
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 376,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
Rozhraní8 GB s
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 130 mm |
| Vnější výška | 48 mm |
| Vnější šířka | 267 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | Intel |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Napájení systému (min.) | 650 W |
| Připojení paměti | 256 Bit |
| Takt GPU | 2200 MHz |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Verze grafických karet | Arc A750 |
| Hmotnost | 820 g |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,0 |
| Osvětlení | Ano |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| HDCP | Ano |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8 pinů |





