Gigabyte grafická karta AMD Radeon RX 9070XT AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G 16 GB GDDR6 VRAM PCIe x16 HDMI® 2.1, DisplayPort 2.1
Kód: C3395722
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 27 893,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníHDMI® 2.1, DisplayPort 2.116 GBGDDR6 VRAM s
Vlastnosti
- Poháněný Radeon™ RX 9070 XT
Integrované s 16 GB GDDR6 256 bitovým paměťovým rozhraním
Chladicí systém WINDFORCE
Ventilátor Hawk
Teplovodivé gel v kvalitě serveru
RGB Halo
Funkce Dual-BIO (výkon/Silent)
Posílená struktura
Univerzální držák VGA
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 59 mm |
| Vnější výška | 136 mm |
| Vnější šířka | 339 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | AMD Radeon |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ne |
| Verze DirectX | 12.0 |
| GPU brand | AMD |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Systém chlazení grafické karty | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Model grafické karty | RX 9070XT |
| Verze HDMI | HDMI 2.1b |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI® 2.1 · DisplayPort 2.1 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Zesílení taktu GPU | 3100 GHz |
| Napájení systému (min.) | 850 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 256 Bit |
| Přenosová rychlost | 20 GBit/s |
| Takt GPU | 2570 MHz |
| Počet stream procesorů | 4096 |
| Sběrnicový systém | PCIe x16 |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR6 VRAM |
| Nutnost připojení do el. sítě | 3x 8pol. PCIe |
| Verze grafických karet | AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G |
| Kategorie produktu | grafická karta |







