Sparkle grafická karta Intel Arc™ B580 Arc B580 12 GB GDDR6-RAM PCIe x8 DisplayPort, HDMI™
Kód: C3405646
Výrobce: Sparkle
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 726,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníDisplayPort, HDMI™12 GBGDDR6-RAM s
| Technické parametry | |
| Barva | modrá |
| Rozměr, hloubka | 44 mm |
| Vnější výška | 117 mm |
| Vnější šířka | 315 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Intel Arc™ |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| CUDA | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | Intel |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | B580 |
| Verze HDMI | HDMI 2.1 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ |
| Zesílení taktu GPU | 2740 MHz |
| Napájení systému (min.) | 600 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Spotřeba proudu za provozu | 200 W |
| Připojení paměti | 192 Bit |
| Přenosová rychlost | 19 GBit/s |
| Takt GPU | 1700 MHz |
| Sběrnicový systém | PCIe x8 |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR6-RAM |
| Verze grafických karet | Arc B580 |
| Hmotnost | 954 g |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1 |
| Počet slotů | 2.2 |
| Verze OpenCL | 3,0 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | Ne |
| Obvody Ray Accelerator | 20 |
| Typ balení | Box |
| Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX) | 160 |
| Xe jádra | 20 |
| Výkon NPU až | 233 TOPs |
| HDMI | Ano |
| Šířka pásma paměti (max) | 456 GB/s |
| Minimální procesor | 10th Gen Intel Core / AMD Ryzen 3000 Series processor newer with compatible motherbboard supporting Resizable BAR / Smart Access Memory |
| Minimální RAM | 8000 MB |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8 pin |
| Minimální systémové požadavky | PCI-Express kompatibilní MB s One x16 PCIe slotem |
| Pozice napájecího zdroje | Nahoru |












