Powercolor grafická karta RX 9070 Radeon RX 9070 16 GB
Kód: C3405703
Výrobce: Powercolor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 21 992,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
Rozhraní16 GB s
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 42 mm |
| Vnější výška | 127 mm |
| Vnější šířka | 304 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| CUDA | Ne |
| Verze DirectX | 12.0 |
| GPU brand | AMD |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | RX 9070 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Zesílení taktu GPU | 2520 MHz |
| Napájení systému (min.) | 650 W |
| Připojení paměti | 256 Bit |
| Počet stream procesorů | 3584 |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Verze grafických karet | Radeon RX 9070 |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1 a |
| Počet slotů | 2 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| AMD FreeSync | Ano |
| Dvojité DVI | Ne |
| Typ balení | Box |
| Zvýšení taktu procesoru (herní režim) | 2070 MHz |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8 pinů |






