Gigabyte grafická karta RX 9060 XT Radeon RX 9060 XT 16 GB
Kód: C3436191
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 15 661,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
S grafickými kartami AMD od společnosti Gigabyte zažijte další úroveň herního výkonu. Naše GPUs poskytují nekompromisní výkon, úžasnou grafiku a nově definují herní výkon. Díky pokročilým chladicím řešením a inovativním technologiím umožňuje grafické karty Gigabyte AMD HRABYTE, aby rozneunikly hranic možností a postarají se o jedinečný herní zážitek.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6
7680 x 4320 pixelů 128 bit 20000 MHz 20 Gb/s PCI Express x16 5.0
Počet připojení HDMI: 1 počet konektorů DisplayPort: 2
Verze DirectX: 12.0 OpenGL verze: 4.6
1x 8 pin
Vlastnosti
- Powered by Radeon RX 9060 XT
Vybaven 16GB GDDR6 s rozhraním 128 bit
Chladicí systém WINDFORCE
RGB osvětlení a podsvícení displeje lze přizpůsobit interiéru každého vozu.
Dual BIOS (výkon/tichý)
Posílená struktura
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 40 mm |
| Vnější výška | 118 mm |
| Vnější šířka | 281 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| CUDA | Ne |
| Verze DirectX | 12.0 |
| GPU brand | AMD |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Takt paměti | 20000 MHz |
| Zesílení taktu GPU | 3320 MHz |
| Napájení systému (min.) | 450 W |
| Příkon (max.) | 151 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 128 Bit |
| Počet stream procesorů | 2048 |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Verze grafických karet | Radeon RX 9060 XT |
| Hmotnost | 840 g |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Osvětlení | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 Stück(e) |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | Ne |
| Chladicí technologie | Gigabyte WINDFORCE 3X |
| Typ balení | Box |
| Zvýšení taktu procesoru (herní režim) | 2780 MHz |
| Hmotnost včetně balení | 1.29 kg |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8 pin |
| Barva podsvětlení | Multi |









