Powercolor grafická karta RX 9060 XT Radeon RX 9060 XT 8 GB
Kód: C3436194
Výrobce: Powercolor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 340,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD Radeon RX 9060 XT 8 GB GDDR6
7680 x 4320 pixelů 128 bit 20 Gb/s PCI Express x16 5.0
Počet připojení HDMI: 1 počet konektorů DisplayPort: 2
Verze DirectX: 12.0 OpenGL verze: 4.6
1x 8 pin
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 40 mm |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější šířka | 330 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze DirectX | 12.0 |
| GPU brand | AMD |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Zesílení taktu GPU | 3230 MHz |
| Napájení systému (min.) | 550 W |
| Připojení paměti | 128 Bit |
| Počet stream procesorů | 2048 |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Verze grafických karet | Radeon RX 9060 XT |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1 a |
| Počet slotů | 2 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| AMD FreeSync | Ano |
| Dvojité DVI | Ne |
| Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování) | 3310 MHz |
| Typ balení | Box |
| Zvýšení taktu procesoru (herní režim) | 2620 MHz |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8 pin |






