Sparkle grafická karta Intel Arc™ B580 ROC Luna 12 GB GDDR6 VRAM PCIe HDMI™, DisplayPort 2.1
Kód: C3451844
Výrobce: Sparkle
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 454,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníHDMI™, DisplayPort 2.112 GBGDDR6 VRAM s
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 12.8 cm |
| Vnější výška | 4.4 cm |
| Vnější šířka | 23 cm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Intel Arc™ |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 4.0 |
| CUDA | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | Intel |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | B580 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort 2.1 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Zesílení taktu GPU | 2800 MHz |
| Napájení systému (min.) | 600 W |
| Připojení paměti | 192 Bit |
| Sběrnicový systém | PCIe |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR6 VRAM |
| Nutnost připojení do el. sítě | 2x 8pol. PCIe |
| Verze grafických karet | ROC Luna |
| Kategorie produktu | grafická karta |

