Sparkle grafická karta Intel Arc™ B570 SPARKLE Intel® Arc™ B570 Eclipse OC 10 GB GDDR6 VRAM PCIe x8 HDMI® 2.1, DisplayPort Sopka
Kód: C3533464
Výrobce: Sparkle
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 937,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Systémové požadavky
- Windows® 11 64 bit
- Windows® 10 64 bit
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníHDMI® 2.1, DisplayPort10 GBGDDR6 VRAM s
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 44 mm |
| Vnější výška | 105 mm |
| Vnější šířka | 242 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Intel Arc™ |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | Intel |
| Funkce grafické karty | Sopka |
| Model grafické karty | B570 |
| Verze HDMI | HDMI 2.1 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI® 2.1 · DisplayPort |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Napájení systému (min.) | 600 W |
| Připojení paměti | 160 Bit |
| Takt GPU | 2660 MHz |
| Sběrnicový systém | PCIe x8 |
| Operační paměť RAM | 10 GB |
| Typ paměti | GDDR6 VRAM |
| Nutnost připojení do el. sítě | 1x 8pol. PCIe |
| Verze grafických karet | SPARKLE Intel® Arc™ B570 Eclipse OC |
| Kategorie produktu | grafická karta |






