Lenovo grafická karta Nvidia GeForce RTX 5060 GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 RAM HDMI™, DisplayPort
Kód: C3533525
Výrobce: Lenovo
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 15 360,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníHDMI™, DisplayPort8 GBGDDR7 RAM s
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 38.8 mm |
| Vnější výška | 111.2 mm |
| Vnější šířka | 162.9 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Nvidia GeForce |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | NVIDIA |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | RTX 5060 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| VR kombatibilita | Ano |
| Připojení paměti | 128 Bit |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR7 RAM |
| Verze grafických karet | GeForce RTX 5060 |
| Hmotnost | 765 g |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Certifikace | BSMI FCC ICES 003 Označení CE UK DOC VCCI KCC (EMC) RCM CB Morocco DOC EAC RoHS EQM |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Dvojité DVI | Ne |
| Typ balení | Box |
| HDCP | Ano |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Hmotnost včetně balení | 1.37 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Maximální spotřeba energie | 145 W |
| Verze HDCP | 2,3 |
